BAŞKANDAN MESAJ

ELEKTROFİZYOLOJİ DERNEĞİ (EFİZDER)


Derneğimiz, Elektrofizyoloji Derneği' kısa adıyla 'EFİZDER' 2009 yılında kurulmuştur. Derneğimizin kuruluş amacı mesleki birlik olmakla beraber, sağlık alanında da bireysel eğitim imkanı olmamasından dolayı, eğitim almış tecrübeli personel sayısını arttırmak adına kurs, kongre, seminer faaliyetlerinde bulunmaktır.   Derneğimizin, kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı organizasyonları takdir toplamış ve ihtiyaç olunan alanlarda hastaneler, tıp merkezleri, doktorlar ve sağlık çalışanlarından çok sayıda öneriler almaya başlamıştır.

 

EFİZDER kuruluşundan beri, dernek mesleki gelişim kurs faaliyetlerine devam ederken,  özel üniversitelerle işbirliğide yaparak eğitimlerini üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri'nde de gerçekleştirmiştir ve başarılı olmuştur. 


Derneğimiz EFİZDER'in, kuruluşundan beri gerçekleştirdiği kurslar, organizasyonlar ve elde ettiği başarılar, ürettiği çözümler bundan sonrası için bir teminattır ve hedefleri doğrultusunda çok daha önemli görevlerde de bulunacaktır. EFİZDER, sağlık sektöründe tüm çalışanlar için üzerine düşen görevi yapmaya hazırdır, gücü vardır ve yapacaktır.      

                

Saygılarımla,

Berhan ŞENDURAN

Elektrofizyoloji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı